دوره بزرگسالان

6/10/2018 3:22:07 PM

زبان + انگیزه = فرصت. این شعار Clive Oxenden و Christina Latham-koenig در نوشتن کتاب معروف و جهانی American English File می باشد. سیاست گذاری های کلان ما، نسلی را پوشش می دهد که از فقدان زبان دوم و زبان های بین المللی رنج می برد. در حالی که خانواده ها اکنون جهت آموزش کودکان خود وقت و هزینه مناسب تخصیص می دهند، هنوز بسیاری از آنها به این باور نرسیده اند که خود نیاز به بازنگری در این زمینه دارند و باید دانش زبانی خود را تقویت نمایند. چرا که در دنیای امروز کسی که حداقل دو زبان زنده دنیا را نداند بیسواد محسوب می شود. ما خود را در برابر چنین مسئله ای مسئول می دانیم و تمامی تلاش و تمرکز خود را به کار می گیریم تا به سهم خود این فقدان را برطرف نماییم.

دوره بزرگسالان زبان انگلیسی شکـوه پویـان، شامل 14 ترم 24 جلسه ای، از مبتـدی تا عـالی می باشد که از جدیدترین و کاملترین سیستم آموزشی زبان انگلیسی جهت دوره های مهارتی زبان بزرگسالان طراحی شده است. 

گنجاندن تمامی مهارتهای زبان انگلیسی Listening, Speaking, Reading, Writing با جدیدترین موضوعات، شخصیتها و به روزترین واژگان و ساختارها از جمله وجه تمایز این سیستم با دیگر سیستم های موجود در مؤسسات آموزشی می باشد. 

برای دوره بزرگسالان، کتاب های انگلیسی-امریکایی ویرایش دوم (محصول 2014) دانشگاه آکسفورد با نام American English File – 2nd Edition  به عنوان منبع اصلی آموزش دوره های مکالمه کاربردی شکوه پویان مورد استفاده قرار می گیرد.

در این کتاب زبان آموزان می توانند با فن آوری جدید iChecker پیشرفت خود را کنترل کنند، از اپلیکیشن های تلفظ استفاده نمایند و به تمرین های آنلاین بپردازند. در سـری جدید کتابAmerican English File – 2nd Edition همانند سری اول آن تاکید بسیاری بر روی مکالمه است. تلفظ درست و Listening و Speaking مناسب و native-like  از مواردی است که در این کتاب بسیار تاکید شده است. 

طبق تحقیقات انجام شده، این مجموعه در مقایسه با کتاب های همتای خودش مانند American Headway , Top Notch , Four Corner شامل فعالیت های سرگرم کننده ی بهتر و متنوع تر و تمرکز بیشتر بر دانش فرهنگی می باشد. این مجموعه همچنین نرم افزار و سایت ارزشمندی برای تمرین بیشتر زبان آموزان قرار داده است.

از دیگر مزایای این کتاب در مقایسه با دوره های مشابه، تشویق زبان آموزان به استفاده از زبان انگلیسی در کلاس و ارائه مطالب به شیوه های متفـاوت که باعث ایجاد انگیـزه بین زبان آموزان می شود، می باشد. این مجموعه بیشتر به فعالیت های گفتاری در دنیای واقعی تاکیـد دارد و به گونه ای طراحی شده که زبان آموزان فقط شنونده نخواهند بود و به درک مطلب تاکید زیادی دارد.

برخی از مزایای دوره بزرگسالان شکوه پویان:

• نرم افزار قدرتمند  iTools کتاب ها کار می گردند که این امکانات دیجیتال به تدریس بهتر استاد و یادگیری حداکثری دانش پژوه کمک شایانی می نماید.       

• ارائه مطالب به صورت علمی و کاربردی و متناسب با روش و رویکرد آموزشی شکوه پویان

• انتخاب سرفصل های آموزشی با توجه به معیار های علمی مدرن در حوزه آموزش زبان و ملاحظات عینی و واقعی اجتماعی- فرهنگی

• تأکید ویژه بر تقویت مهارت Speaking به عنوان اصلی ترین نیاز زبان آموزان ایران

• ارائه مثال های واقعی، حقیقی  و کارآمد برای درک صحیح مفاهیم زبان انگلیسی

• تقویت بنیادین جمله سازی انگلیسی به صورت کاربردی

• استفاده از منابع تکمیلی فراوان در طول دوره

• شروع از ابتدایی ترین سطح تا سطح پیشرفته 


این دوره شامل 14 ترم میباشد.

کتاب starter، در دو ترم

کتاب یک، در دو ترم

کتاب دو، در سه ترم

کتاب سه، در سه ترم

و کتاب چهار، در چهار ترم

تدریس میشود.

Style Switcher

Select Layout
Chose Color
Chose Pattren
Chose Background