درباره آموزشگاه

6/5/2018 12:34:33 PM

چهارم تیرماه 1384، آغاز فعالیت آکادمی زبان شکوه پویان و آغاز راهی نو با تفکری متمایز در مدیریت آموزش شهرمان بود. یازده سال گذشت، یازده سالی پر فراز و نشیب اما سرشار از توکل به خدای بزرگ و اعتماد روزافزون همراهان همیشگی مان. حالا دیگر به اهداف بسیار بزرگ فکر می نماییم، به اهدافی که دریچه هایی جدید، ویژه و منحصر بفرد را به روی علاقمندان یادگیری زبان، باز می نمایند. همواره پایه های آموزش مان را براساس دانش پژوه- محوری در فرآیند یادگیری و ایجاد یک رابطه سراسر احترام، اعتماد و دوستی بنا نهاده ایم.

در شکوه پویان سعی نموده ایم یک مسئله را برای خود و دوستانمان تبیین نماییم؛ شکوه پویان شعار نمی دهد، شکوه پویان می خواهد خودش باشد؛ پرتلاش، صادق و اهل عمل. 

روزی کـه در اواخـر سال 1393 موفــق به دریافت سه گـواهینــامه بیــن المللی

(ISO 29990-2010, ISO 10002-2014, ISO 10004-2012)

 در زمینه های مدیریت کیفیت آموزش و رضایتمندی مشتری شدیم، بار دیگر به همراهانمان ثابت نمودیم همچنان استوار پای آرمان ها، اهداف و ایده های خود ایستاده ایم ...

و در این روزهای گرم و شیرین و دوست داشتننی خردادماه با توکل بیشتر بر خداوند جان و خرد، اتفاق ویژه دیگری را در حال رقم زدن هستیم؛ "آکادمی زبان تمام دیجیتال شکوه پویان" 

می خواهیم بار دیگر قدمی بلند و مؤثر به سمت آموزش نوین برداریم. تمامی کلاس های آکادمی در هر دو واحد دختران و پسران از ابتدای ترم تابستان 1395، مجهز به مناسب ترین امکانات دیجیتال از قبیل مانیتورهای بزرگ و استاندارد، سیستم کامپیوتر، اینترنت و تجهیزات شبکه خواهند شد. از این پس، اساتید خلاق و پر تلاش شکوهی می توانند، بهترین عملکرد و کیفیت آموزش و تبیین مطلب را برای دانش پژوهان عرضه نمایند. دیگر تمامی منابع آموزشی با به روزترین مکمل های مجازی به صورت الکترونیک و دیجیتال کار می گردند. امیدواریم، همچنان شکوه پویان بتواند، پیوسته با بکار گیری روش های علمی و مدرن و انتخاب رویکرد نگرش سیستمی در فرآیند آموزش(Systematic Approach)، حرکت آموزشی خود را با توجه به توانایی ها و نیازهای زبان آموزان ادامه دهد.

شکوه پویان همواره سعی دارد با کمک پشتوانه هیأت علمی خود و از طریق ارائه مدل های آموزشی مدرن و متنوع،‌ کیفیت آموزشی را ارتقا داده و زبان آموزان را با هدف بهبود مستمر عملکرد،‌ یاری نماید.

آموزش زبان انگلیسی در این آکادمی، یک انقلاب بزرگ در روند آموزشی زبان آموزان است. در آکادمی زبان شکوه پویان، یادگیری و آموزش زبان انگلیسی توسط بهترین روش ها و با تجربه ترین اساتید زبان انجام می پذیرد. آکادمی همواره سعی می نماید، از هر نظر شما را برای نیل به اهداف بزرگ تان آماده نماید.


Style Switcher

Select Layout
Chose Color
Chose Pattren
Chose Background