دوره آموزش زبان فرانسه

6/11/2018 6:56:46 PM

بیش از 200 میلیون نفر در جهان به زبان فرانسه صحبت می نمایند. زبان فرانسه، زبان رسمی سازمان ملل، یونسکو ، ناتو ، المپیک و… است. زبان فرانسه، زبان اول اروپا و زبان ورود به بسیاری از فرصت های شغلی است. زبان فرانسه، زبان بسیاری از دانشگاه های اروپا و کانادا می باشد.

زبان فرانسه، زبان عشق و حکمت و ادبیات غرب می باشد. زبان فرانسه، زبان دوم بین المللی در دنیا است. یادگیری زبان فرانسه و توانایی سخن گفتن به این زبان، همواره چالشی بزرگ برای علاقه مندان بوده است. 

آکادمی زبان شکوه پویان، با بکارگیری روش های نوین زبان فرانسه و استفاده از اساتید مجرب اقدام به برگزاری دوره های ترمیک و دوره های تخصصی آزمونهای زبان فرانسه (TEF, TCF, DELF, …) در سطوح مختلف می نماید. در فضای آموزشی دوستانه و با استفاده از منابع آموزشی و کمک آموزشی نوین، مهارت های چهارگانه فراگیران از سطوح مقدماتی تا پیشرفته ارتقا می یابند و علاوه بر این، دانش پژوهان برای آزمونهای مختلف بین المللی زبان فرانسه و مهاجرت و ادامه تحصیل در کشورهای فرانسوی زبان، آماده می شوند.

 یکی از معتبر ترین و جذاب ترین منابع آموزش مکالمه زبان فرانسه، TAXI است که برای گروه های سنی نوجوانان و بزرگسالان در نظر گرفته شده است. این مجموعه در 4 جلد بصورت بسیار اصولی طراحی و تنظیم شده است ، به طوریکه هر جلد آن دربرگیرنده یکی از سطوح بین المللی A1/A2 - B1/B2 - C1/C2 آموزش زبان فرانسه می باشد .این مجموعه در 12 ترم 20 جلسه ای همراه با امکانات صوتی و تصویری با کیفیت بسیار بالا، که زبان فرانسه را گام به گام از مبتدی تا پیشرفته به طور صحیح و بسیـار موثر به زبان آمـوزان آموزش خواهد داد، ارائــه می شود .آنچه این روش آموزشی را از دیگر متد های آموزشی متمایز می سازد، این است که به صورت ساده و روان و به طور همزمان برهر 4 مهارت زبانی تکیه دارد. در این متد، زبان آموزان هستند که نقش اصلی را در کلاس ایفا می نمایند و تمامی فعالیت های کلاسی در قالب گروهی انجام می شود. در نتیجه مکالمه زبان آموزان  جلسه به جلسه تقـویت می شود. این روش آموزشی، برای زبان آموزانی که قصد مهاجرت به کشورهای فرانسه زبان را دارند؛ متدی بسیار مناسب خواهد بود.


Style Switcher

Select Layout
Chose Color
Chose Pattren
Chose Background