دوره کودکان

6/10/2018 3:20:07 PM

در سال 1996 یک مقاله در روزنامه نیوزویک منتشر شد که نتایج یک تحقیق را بررسی می‌کرد. بر اساس این تحقیق، کودکی که بعد از 10 سالگی شروع به آموختن زبان دوم کند، با احتمال کمتری ممکن است بتواند بعدها این زبان را مانند کسانی که زبان مادری‌شان انگلیسی است، صحبت کند. نتایج این تحقیق توسط زبان‌شناسان زیادی تایید شده است. بررسی‌های بیشتر در مورد یادگیری زبان در سنین پایین ثابت نمود، کودک نه تنها با یادگیری زبان، برخورد اجتماعی‌اش تقویت می‌شود و در ارتباط با دوستانشان موفق‌تر عمل می‌نماید، بلکه این مسئله می‌تواند باعث پیشرفت عملکرد کلی کودک در بقیه دروس در مدرسه نیز بشود. نتایج بررسی‌های متخصصان آموزش کودک بیان می نماید، کودکانی که زبان دوم می‌آموزند، در حل مسائل پیچیده خلاقيت و تبحر بیشتری دارند. همچنین بررسی‌های بروک لمبرت و تاکر، در سال 1974 نشان داد، بچه‌هایی که توانایی یاد گرفتن بیش از یک زبان را دارند، هوش بالاتری دارند. لمبرت این‌طور استدلال می‌کند که شاید یادگیری زبان دوم و زبان‌های بیشتر باعث پیشرفت توانایی ذهنی و قوه درک فرد شده است. آموزش زبان باید توسط یک متخصص و بر اساس سیستم مناسب باشد. ساعات و جلسات آموزش زبان دوم و نحوه به کارگیری آن کاملا حساب شده باشد، به همین دلیل والدین نا‌آشنا به این امر ممکن است نتوانند مربی‌های خوبی برای آموزش زبان به کودکانشان باشند. اما آن‌ها می‌توانند با تشویق کودک به یادگیری و حمایت از او، علاقه را به فراگیری زبان و فرهنگ دیگر بیشتر کنند. 

شکوه پویان همگام با تدوین سیستم آموزشی تخصصی متناسب با سیستم های آموزشی مدرن در دنیا،‌ کلاس های آموزشی مکالمه کودکان را  با کتاب های نوین سیستم Backpack از انتشارات بسیار معتبر Longman  برای کودکان در 13 ترم 22 جلسه ای برگزار می نماید. بر اساس شرایط محیطی، اجتماعی، شرایط آموزش و یادگیری در کشورمان، ثبت نام برای کودکان 8 سال به بالا انجام می پذیرد.

آکادمی زبان شکوه پویان به طورکلی در آموزش کودکان، مفهوم تدریس را با به کارگیری متد CLT از طریق آموزش با مدرن ترین تجهیزات آموزشی در کلاس، به طور جدی مد نظر قرار می دهد. کتاب های Backpack توانايی بسيار کاملی را در صحبت کردن و گوش دادن آموزش می دهد. گرامر بکار رفته در اين کتاب، سطح بسيار قابل قبولی دارد که زبان آموزان را در حالت های مختلف ارتباطی کمک می کند.  متون زياد و دايره لغات بالای موجود در کتابهای اين دوره، سطح لغات زبان آموزان را بيش از پيش و بيش از آنچه که حتی در مدارس خود فرا می گيرند، بالا خواهد برد. مرحله نهايی اين دوره حالت پيشرفته دارد و زبان آموزان حد بالايی از زبان انگليسی را ياد خواهند گرفت. مجموعه 6 جلدی انگلیسی-امریکایی Backpack بر اساس یک برنامه محاوره ای و فعاليتهای مختلف کلاسی و تکليف در منزل جهت تشويق دانش آموزان و موفقيتشان در فراگيری زبان انگليسی می باشد.

در آموزش این کتاب شعر و موسيقی،  برچسب های آموزشی، بازی های مختلف در راستای آموزش، کاردستی و شيوه آموزشی TPR، دانش آموزان را مشتاق به يادگيری زبان انگليسی می نمايد .تنوع در کتابها و اجزاء آموزشی که در اختيار معلم قرار می گيرد باعث می شود تا در فضایی لذت بخش زبان انگليسی به دانش آموزان، آموزش داده شود.

برخی از مزایای دوره کودکان شکوه پویان:

• آموزش با مدرن ترین تجهیزات آموزشی دیجیتال (Digital Tools) 

• پوسترهای آموزشی بسیار متنوع

• لغت نــامه های تصویـری در همــه سطــوح Picture Dictionary 

• Flash Cards  فلش کارت های مورد نیاز

• فیــلم و کــارتــون های آمــوزشی و انیمیشن Educational Cartoons and Films

• انواع آهنگ های آموزشی (Songs)

• کتاب های داستان منطبق با سیلابس آموزشی تدریس شده (Story books)

• درخـلال تمرينهـای کاملا محــاوره ای چگونگی انگليـسی صحبت کــردن به دانش آمـوزان آموخته می شود.

• نـرم افزار آموزشی تمرينهای جـالبی را برای دانش آموزان فراهم نموده که آنها را به تمرين و تکرار دروس تشويق می نمايد. 

• درکتاب دانش آمـوز، بخش مجــزايی برای تمرکز بيشتر بر گـرامـر و مهـارت نوشتــن اختصـاص داده شـده است.

• ارائه گزارشـات پیشرفت دوره ای به والـدین برای آگاهی از وضعیت تحصیلی فرزاندان گرامی شـان


این دوره شامل 13 ترم میباشد.

کتاب Starter، در دو ترم

کتاب یک، در دو ترم

کتاب دو، در دو ترم

کتاب سه، در دو ترم

کتاب چهار، در دو ترم

و کتاب پنج، در سه ترم

تدریس میشود.

Style Switcher

Select Layout
Chose Color
Chose Pattren
Chose Background