دوره نوجوانان

6/10/2018 3:21:18 PM

هنگام آموزش، دانش باید زنده شود. درک علمی مربی از آموزشی که می دهد، باید به نوعی هنر تبدیل شود تا به نوجوانان این فرصت را بدهد که با آموخته هاشان ارتباطی زنده برقرار نمایند. نوجوانان خیلی بیش از اینکه بتوانند آگاهانه فکر کنند، از طریق احساساتشان به دنیای اطراف واکنش نشان می دهند و این باید جزء ذاتی تمام آموزش ها باشد. زیبایی ارائه یک درس به همان اندازه برای نوجوان مهم است که محتوای آن. انطباق محتوایی و روش کار در دوره نوجوانان چه از لحاظ علمی و چه از لحاظ فرهنگی، جسمی و ذهنی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد که در شکوه پویان به این مسئله بسیار توجه شده است. 

خوشبختانه شکوه پویان گام های مؤثری را در تربیت مدرس برای این رده سنی برداشته است تا نوجوانان از یادگیری زبان لذت ببرند و هر چه بیشتر مشتاق یادگیری زبان تا سطوح پیشرفته گردند.

از انتشارات شناخته شده و بسیار معتبر وابسته به دانشگاه OXFORD دوره Got It با توجه به رده سنی افراد انتخاب و در سطح کیفی بسیار بالایی برای نوجوانان کار می گردد.

مجموعه ی 4 جلدی GOT It در 10 ترم 24 جلسه ای برای آموزش انگلیسی-آمریکایی، جهت استفاده زبان آموزان نوجوان دوره متوسطه در شکوه پویان استفاده می گردد. این مجموعه حاوی منابع منحصر به فرد چاپی و دیجیتال بوده و تاکید ویژه ای روی ارتباطات معنادار و تقویت مهارت های زبانی دارد. 

با استفاده از تمرینهای شخصی و مکالمه ها، معانی در قالب موضوعاتی که فراگیران با آنها درگیر هستند ارائه می شود. در سراسر این مجموعه فراگیران به ارتقاء همه مهارت ها و آگاهی از پیشرفت و موفقیتشان ترغیب و تشویق می شوند.

با ارائه دستور زبان از طریق مکالمه ها یا متون و تجزیه و تحلیل دقیق تر آن در مراحل بعدی، زبان آموزان قادر خواهند بود فهم خود را از معانی و محتواها بهتر بسنجند. آنها همچنین ترغیب می شونـد تا ساختارهای جدید را تمرین کـرده و این فرصت را پیـدا می کنند تا قبل از اینکه معانی و ساختارها در کلاس ارائه و کار شود آنها را فرابگیرند. طیف فوق العاده گسترده منابع مکمل بدین معناست که هر درس از این مجموعه میتواند بسیار متنوع و جذاب شود.

یکی از چالش های همیشگی در کار کردن با نوجوانان ایجاد و حفظ انگیزه بوده است. به همین دلیل عناوین و موضوعات هر درس با دقت خاصی انتخاب شده تا با این کار آگاهی های فرهنگی آنان را نیز بالا ببریم. به علاوه اینکه طیف گسترده مسائل مطرح شده در این مجموعه، فهم فراگیران را از ارزشها بالا می برد.

برخی از مزایای دوره نوجوانان شکوه پویان:

• آموزش با مدرن ترین تجهیزات آموزشی دیجیتال (Digital Tools) 

• مجموعـه ای کامل و خلاقـانه از منابع چاپی و دیجیتـال، نهایت حمایت آموزشی و انعطاف در برنامه را برای دانش پژوهان تضمین می سازد. این مجموعه شامل نرم افزار تعاملیiTools ، فیلم ها و کلیپ های ویدئویی آموزشی و همچنین تمرینهای اینترنتی می باشد.

 • فراگیـری ضمنی نکات با استفاده از تمرینهای شخصی و مکالمه ها به زبان آموزان اجـازه می دهد تا قبل از اینکه معانی و ساختـارها در کلاس ارائه و کـار شود آنها را فرا بگیرند. 

• متون و قسمت های فرهنگی و فرا برنامه ای مهارت های زبانی فراگیران را در حوزه ای وسیع تر از مکالمه زبان انگلیسی ارتقا می دهد.

 • مرور مطالب به صورت منظم و بخش های خود ارزشیابی به فراگیران اجازه می دهد تا پیشرفت خـود را بر اساس استاندارد CEFR ارزیابی کنند.

 • لغت نـامه های تصـویـری در همـه سطـوح  Picture Dictionary


این دوره شامل 10 ترم میباشد.

کتاب Starter، در دو ترم

کتاب یک، در دو ترم

کتاب دو، در سه ترم

و کتاب سه، در سه ترم

تدریس میشود.

Style Switcher

Select Layout
Chose Color
Chose Pattren
Chose Background