دوره آمادگی آزمون آیلتس

6/11/2018 6:49:49 PM

(IELTS= International English Language Testing System)

آزمون آیلتس جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارتهـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. ایـن آزمون مشترکاً تـوسط دانشگاه کمبریج، کنسول بریتانیـا (British Council) و مرکز آیلتس استرالیا در بیش از 500 مرکز در 120 کشور جهان برگزار می‌شود و سالانه چیزی حـدود یک و نیم میلیون نفـر در آن شرکت می‌کنند. افرادی که قصد تکمیل تحصیلات خود را در دانشگاههای انگلیسی زبان دارند( کارشناسی به بالا) باید از نوع آکادمیک این آزمون و افرادی که به منظور گذراندن دوره های کوتاه مدت فنی و حرفه ای، اخذ دیپلم، کار و یا اقامت و یا قصد سفر به کشورهای انگلیسی زبان را دارند، می توانند از نوع عمومی این آزمون استفاده کنند.

اگرآیلتس را برای ادامه تحصیل نیاز دارید و یا چنانچه می خواهید از آیلتس برای مهاجرت استفاده کنید و یا حتی مدرک آیلتس را برای اثبات سطح زبان انگلیسی خود نیاز دارید، دوره آمادگی آیلتس آکادمی شکوه پویان می تواند به شما کمک نماید تا بهترین نتیجه ممکن را کسب نمایید. دوره های آیلتس آکادمی زبان شکوه پویان به صورت یک پکیج کامل 80 جلسه ای به صورت نیمه فشرده و هفته ای دو روز و در هر روز دو جلسه به علاقمندان ارائه می گردد. کل دوره در 4 ماه به پایان می رسد.

دوره های آمادگی آزمون آیلتس در آکادمی زبان شکوه پویان توسط اساتید مجرب برگزار می گردد و در تمامی این دوره ها آزمون های آزمایشی آیلتس نیز از زبان آموزان گرفته می شوند.

Style Switcher

Select Layout
Chose Color
Chose Pattren
Chose Background