دوره پیشرفته و حرفه ای مکالمه زبان انگلیسی

7/13/2022 12:39:20 PM

Summit از جدیدترین دوره های آموزشی می باشد که آموزش در آن مانند دیگر کتاب های آموزشی نظیر کتاب های Interchange بر مبنای مکالمه واقع شده است. این مجموعه توسط انتشارات معتبر پیرسون که تاکنون مجموعه های زیادی در زمینه یادگیری زبان انگلیسی منتشر کرده به چاپ رسیده است. در این مجموعه، زبان انگلیسی از طریق مباحث فرهنگی به زبان آموزان آموزش داده می شود و این موضوع باعث افزایش سطح اعتماد به نفس دانشجویان در بکار گیری درست از مهارت های زبانی به خصوص مکالمه در شرایط مختلف خواهد بودسطح های مجموعه کتاب های Summit سامیت با قرار دادن دانشجو در شرایط مختلف و شبیه سازی شرایط مسافرت ها، موقعیت های اجتماعی و شرایط شغلی مختلف سعی می کند زبان را به کاربردی ترین شکل ممکن آموزش دهد.

سطح های مختلف مجموعه کتاب های Summit سامیت در آخرین ویرایش خود بخش های جدیدی را بدست آورده که می تواند به زبان آموزان در مطالعه خودآموز این مجموعه کمک بیشتری کند. باتوجه به این موضوع که این مجموعه برای زبان آموزان در سطوح متوسط رو به بالا در نظر گرفته شده است، تمارین و بخش پاسخنامه با تغییراتی روبرو شده تا زبان آموز با مراجعه به آن بتواند مرور جامعی بر مباحث درسنامه های مطالعه شده داشته باشد. این مجموعه تاکنون توسط میلیون ها زبان آموز در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است که این نشانه از محبویت این دوره آموزشی مکالمه محور دارد. برخی از ویژگی های ویرایش سوم این مجموعه شامل موراد زیر می گردد:

  • در طرح جدید مطالب و موضوعات برای بخش های مکالمه بروز رسانی شده است
  • استفاده بیشتر از ویدئو برای افزایش مهارت های ارتباطی و مکالمه
  • استفاده از آموزش تصویری برای بحث های بیشتر و افزایش فعالیت های زبان آموزان
  • آزمون های دوره ای برای تست مهارت های زبان آموز و همچنین تمارین اضافی زبان آموزان را برای موفقیت در بخش شنیدار و مکالمه آزمون های عمومی زبان آماده می کند
  • در ویرایش سوم از این مجموعه و سطح های مختلف مجموعه کتاب های Summit سامیت بخش های آموزشی برای مباحث گرامری و همچنین تمارین برای بخش های لیسنینگ و رایتینگ به شدت افزایش پیدا کرده است
  • تمارین دیجیتالی برای بخش گرامر

 

این دوره  در 8 ترم 17 جلسه ای و به صورت نیمه فشرده برگزار می گردد و کلیه زبان آموزان بعد از 10 ترم خود در دوره بزرگسالان، برای ارتقاء دانش زبانی، فرم دهی مناسب به مهارت ها، برطرف نمودن مشکلات احتمالی مهارت های چهارگانه و توسعه دانش و معلومات زبانی خود به صورت حرفه ای و پیشرفته، می توانند در این دوره ثبت نام نمایند.

منبع آموزشی این دوره، کتاب‌های Summit    می باشد. این دوره به صورت سه روز در هفتـه و هر روز یک جلسه برگـزار می گردد . 

Style Switcher

Select Layout
Chose Color
Chose Pattren
Chose Background