دوره بزرگسالان

7/13/2022 12:03:55 PM

مجموعه کتاب تاپ ناچ یکی از محبوب ترین دوره های آموزش زبان انگلیسی امریکایی در جهان است که توسط انتشارات پیرسون لانگمن منتشر شده و شامل 4 کتاب می باشدسطح کتاب‌های Top Notch به طور کلی از بخش های مقدماتی و سطوح پیشرفته تشکیل شده است.

سیاست گذاری های کلان ما، نسلی را پوشش می دهد که از فقدان زبان دوم و زبان های بین المللی رنج می برد. در حالی که خانواده ها اکنون جهت آموزش کودکان خود وقت و هزینه مناسب تخصیص می دهند، هنوز بسیاری از آنها به این باور نرسیده اند که خود نیاز به بازنگری در این زمینه دارند و باید دانش زبانی خود را تقویت نمایند. چرا که در دنیای امروز کسی که حداقل دو زبان زنده دنیا را نداند بیسواد محسوب می شود. ما خود را در برابر چنین مسئله ای مسئول می دانیم و تمامی تلاش و تمرکز خود را به کار می گیریم تا به سهم خود این فقدان را برطرف نماییم.

دوره بزرگسالان زبان انگلیسی شکـوه پویـان، شامل 18ترم 17 جلسه ای، از مبتـدی تا عـالی می باشد که از جدیدترین و کاملترین سیستم آموزشی زبان انگلیسی جهت دوره های مهارتی زبان بزرگسالان طراحی شده است

گنجاندن تمامی مهارتهای زبان انگلیسی Listening, Speaking, Reading, Writing با جدیدترین موضوعات، شخصیتها و به روزترین واژگان و ساختارها از جمله وجه تمایز این سیستم با دیگر سیستم های موجود در مؤسسات آموزشی می باشد

برای دوره بزرگسالان، کتاب های انگلیسی-امریکایی ویرایش سوم کتاب‌های Top Notch به عنوان منبع اصلی آموزش دوره های مکالمه کاربردی شکوه پویان مورد استفاده قرار می گیرد.

در این کتاب زبان آموزان می توانند با فن آوری جدید iChecker پیشرفت خود را کنترل کنند، از اپلیکیشن های تلفظ استفاده نمایند و به تمرین های آنلاین بپردازند.کتاب Top Notch از معتبر ترین دوره های آموزشی زبان انگلیسی بشمار می آید. سطح کتابهای Top Notch به نحوی تهیه گردیده است که تمامی زبان آموزان از سطح مقدماتی تا پیشرفته می توانند از این کتاب آموزش زبان انگلیسی بهره مند شوند. این مجموعه برای افزایش سطح زبان از A1 تا B1 پلاس در نظر گرفته شده است.

از دیگر مزایای این کتاب در مقایسه با دوره های مشابه، تشویق زبان آموزان به استفاده از زبان انگلیسی در کلاس و ارائه مطالب به شیوه های متفـاوت که باعث ایجاد انگیـزه بین زبان آموزان می شود، می باشد. این مجموعه بیشتر به فعالیت های گفتاری در دنیای واقعی تاکیـد دارد و به گونه ای طراحی شده که زبان آموزان فقط شنونده نخواهند بود و به درک مطلب تاکید زیادی دارد.

برخی از مزایای دوره بزرگسالان شکوه پویان:

نرم افزار قدرتمند  iTools کتاب ها کار می گردند که این امکانات دیجیتال به تدریس بهتر استاد و یادگیری حداکثری دانش پژوه کمک شایانی می نماید.       

ارائه مطالب به صورت علمی و کاربردی و متناسب با روش و رویکرد آموزشی شکوه پویان

انتخاب سرفصل های آموزشی با توجه به معیار های علمی مدرن در حوزه آموزش زبان و ملاحظات عینی و واقعی اجتماعی- فرهنگی

تأکید ویژه بر تقویت مهارت Speaking به عنوان اصلی ترین نیاز زبان آموزان ایران

ارائه مثال های واقعی، حقیقی  و کارآمد برای درک صحیح مفاهیم زبان انگلیسی

تقویت بنیادین جمله سازی انگلیسی به صورت کاربردی

استفاده از منابع تکمیلی فراوان در طول دوره

شروع از ابتدایی ترین سطح تا سطح پیشرفته 

این دوره شامل 10 ترم میباشد.

کتاب Top Notch Fundamentals A، در یک ترم

کتاب Top Notch Fundamentals B، در یک ترم

کتاب Top Notch 1، در دو ترم

کتاب Top Notch 2، در سه ترم

و کتاب Top Notch 3، در سه ترم

تدریس میشود.

Style Switcher

Select Layout
Chose Color
Chose Pattren
Chose Background